100 godina fakulteta, Djelatnici, Studenti
16.10.2017.

Milenijska fotografija povodom 100 godina Medicinskog fakulteta

Poštovani,

umjetnički fotograf gospodin Šime Strikoman izradit će milenijske fotografije studenata i zaposlenika Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Fotografije će se tiskati u monografiji koja će se izdati povodom 100 godina postojanja Fakulteta.

Pozivam Vas na zajedničko fotografiranje dana 21. listopada 2017. u 11 h na livadi ispred južnog dijela zgrade Fakulteta na Šalati 3.

Prema preporuci umjetničkog fotografa svi sudionici bi na samom snimanju zbog kontrasta trebali biti obučeni u bijele kute ili bijele majice.

Unaprijed se zahvaljujem na Vašem dolasku na fotografiranje.

S poštovanjem,

Dekan