Djelatnici, Studenti
11.04.2018.

Dan otvorenih vrata Fakulteta

Kao i zadnjih nekoliko godina Studentski zbor Medicinskog fakulteta zajedno sa Upravom fakulteta organizira Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Dan otvorenih vrata prvenstveno je namijenjen srednjoškolcima viših razreda srednjih škola, ali i svim ostalim zainteresiranim građanima koji žele posjetiti naš fakultet.

Kroz fakultet će vas provesti naši studenti obučeni u bijele kute kao znak raspoznavanja, a moći ćete obići sve zavode i katedre koje se nalaze na Šalati, na Medicinskom fakultetu.

PROGRAM

10:00 – 10:15 okupljanje posjetitelja u predvorju glavne zgrade Dekanata, Šalata 3

10:15 – 12:00 obilazak Katedri, Zavoda i studentskih prostora uz voditelja

12:00 – 12:10 Lege Artis (zbor studenata Medicinskog fakulteta)