Djelatnici, Studenti
24.01.2018.

Otvorene prijave za 11. tradicionalnu cestovnu utrku Medicinskog fakulteta “162 stube”

Vjerujemo da je veljača već postala sinonim za cestovnu utrku “162 stube” na kojoj se svake godine okuplja sve veći broj trkača. Nakon prošlogodišnje, jubilarne desete utrke, ove godine nastavljamo tradiciju te vas pozivamo na okupljanje u subotu 10. veljače 2018.

Kao i prijašnjih godina, start utrke je pred dekanatom Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a proteže se preko Mesićeve, Grškovićeve i Rockfellerove ulice te Schlosserovih stuba. Na taj način utrka povezuje dvije temeljne zdravstvene institucije, Medicinski fakultet i Školu narodnog zdravlja “Andrija Štampar”. U stazu su uključene i stube, njih 162 po kojima je utrka dobila ime.

Natjecatelji će biti podijeljeni u dvije kategorije. Jedna će biti za studentice i studente medicine, druga – sve ostali.

Cijela staza bit će obilježena, uz prisustvo brojnih volontera kao i svih godina do sada.

Prijave su na licu mjesta od 10:00h ili na sljedećem linku.

Potičemo vas da se prijavite preko ovog linka kako bi na prijavama toga dana bilo manje gužve.

Vidimo se!

Start utrke točno je u 12:00 sati.
Dužina staze: 4200m
Broj stuba: 162