Djelatnici, Studenti
16.02.2017.

20. Stručno predavanje HDML-a “Financiranje zdravstvene zaštite u Republici Hrvatskoj”

U organizaciji Hrvatskog društva mladih liječnika HLZa ekonomist u zdravstvu, Boris Lukovnjak, mag.oec, uputit će nas u osnove financiranja i ugovaranja zdravstvene zaštite u Republici Hrvatskoj, način određivanja cijena zdravstvenih usluga te modele plaćanja zdravstvenih usluga. Ako vas je zanimalo kako se “pokrivaju” troškovi u zdravstvu i otkuda dolaze Vaše plaće, ovo predavanje će pružiti odgovor na sva pitanja.

Predavanje će se održati u utorak 21. veljače 2017. g. od 18:30 sati, u Velikoj dvorani Hrvatskog liječničkog doma, Šubićeva 9.

HLK boduje dolazak na predavanje sa 4 boda. Kotizacije nema.