Djelatnici, Studenti, Znanost
25.07.2017.

Obavijest o održavanju stručno znanstvenog skupa „Zdravlje i zdravstvo: izazovi i mogućnosti – susret profesije i politike“

Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet, Škola narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ u suradnji sa Ministarstvom zdravstva Republike Hrvatske i Razredom za medicinske znanosti Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti organizira 3. listopada 2017. godine stručno-znanstveni skup pod nazivom „Zdravlje i zdravstvo: izazovi i mogućnosti – susret profesije i politike“ povodom obilježavanja 90-te obljetnice osnutka Škole narodnog zdravlja „Andrija Štampar“.

Mjesto održavanja:  Škola narodnog zdravlja „Andrija Štampar“, Rockefellerova 4, Zagreb

Skup je namijenjen svim sudionicima u zdravstvenom sustavu. Sudjelovanje na skupu oslobođeno je plaćanja kotizacije.

Kontakt osoba: Patricija Janković, e-mail: pjankovic@snz.hr, tel: 01 4590 113