Djelatnici, Oglasna ploča, Stručne službe
17.10.2017.

Obavijest o početku obavljanja sistematskog pregleda zaposlenika Medicinskog fakulteta

Sklopljenim ugovorom o međusobnim odnosima u pružanju zdravstvenih usluga – sistematskih pregleda između Medicinskog fakulteta i Poliklinike Sveti Rok, Zagreb, Avenija Vukovar 284  omogućava se zaposlenicima Fakulteta da na brz i učinkovit način obave određene zdravstvene pretrage.

Temeljem pristiglih prijava zainteresiranih zaposlenika za obavljenjem sistematskog pregleda obavještavamo, da će isti započeti dana 23 . listopada 2017 godine i to na način da se predhodno telefonski dogovori termin sa Gđa. Gordana Žanko, mob. 099 239 44 03 .

Krajnji rok da se obavi sistematski pregled je 30. prosinca 2017. godine!

Za eventualna pojašnjenja možete se obratiti gosp. M. Koraću tel. 4566 969 / kućni 2969.