16.11.2015.

10 godina Studentske sekcije za neuroznanost

S velikim Vas ponosom pozivamo da nam se pridružite u obilježavanju 10 godina od osnutka Studentske sekcije za neuroznanost Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Svečano obilježavanje 10 godina Sekcije održati će se u četvrtak 19.studenog s početkom u 15 sati u dvorani Čačković (Šalata 3)

Povodom ovog događaja, odlučili smo organizirati najbolje od najboljeg. Sedam velikih tema kojima ćemo pristupiti sa svih stajališta – medicinskog, društvenog, tehničkog i prirodoslovnog. Naši mentori, ujedno vrhunski stručnjaci u pojedinim područjima, održat će nam plenarna predavanja. Svaka tema obrađena iz različitih perspektiva. Moduli koje ćemo obraditi su epilepsija, poremećaji pokreta, demencije, hitna stanja i hormoni & ponašanje.

Osim predavanja organiziramo niz radionica i kliničkih vježbi gdje ćemo približiti sudionicima najnovije spoznaje iz područja neurologije, neurokirurgije, psihijatrije, psihologije, neurobiologije i neuroanatomije. Dio radionica su pripremili naši najistaknutiji članovi uz mentoriranje profesora, a drugi dio vode asistenti i docenti s nekoliko fakulteta. Suradnjom između različitih znanstvenih disciplina nadopunjujemo znanje i širimo vidike. Uključivši naše članove, pokazujemo da možemo, znamo i hoćemo preuzeti inicijativu i biti aktivni članovi zajednice. Veliko nam je zadovoljstvo ugostiti radionice naših prijatelja s drugih sveučilišta u Hrvatskoj.

S ponosom možemo reći: ZAJEDNO MOŽEMO VIŠE!

U nastavku Vam donosimo program obilježavanja. U čast 10 godina zajedničkog rada i djelovanja, naš studentski jubilej obilježavat ćemo slijedećih 10 tjedana, u kojima planiramo realizirati preko 20 predavanja  i 20 radionica naših mentora i profesora.

S poštovanjem,

Filip Đerke,