Oglasna ploča, Studenti
26.09.2018.

Obavijest studentima o prijavi izbornih predmeta u ak.god. 2018/19.

Studenti su obvezni prijaviti dva (2)  izborna predmeta putem interneta. Izborni predmet dodjeljuje se prema ponderiranom prosjeku.

Na ponuđene  izborne predmete  u zimskom semestru: „Razvitak i plastičnost mozga“ i „Stres i mozak“ studenti se mogu prijaviti  samo na jedan  i to u terminu kada slušaju  TNZ,  a na drugi izborni u ljetnom semestru u bilo kojem terminu.

Studenti koji su slušali na 1.god. izborne predmete  „Kost – molekularna biologija uz bolesničku postelju“ ili  „Tjeskoba i kako je se osloboditi“ ne mogu se na iste prijaviti i na 2.god.

Prijaviti se možete putem sljedeće poveznice: http://physics.mef.hr/aplikacije/

Prijave će se održati u dva kruga.

Prvi krug prijava započet će  u 13,00 sati 26.09.2018. završno sa 28.09.2018. u 10,00 sati.

Nakon prvog kruga provjerite da li ste dobili 2 izborna predmeta.

drugom krugu s početkom u 12,00 sati  28.09.2019 do 10,00 sati 01.10.2018. možete se prijaviti na  preostale predmete koji nisu popunjeni.

Studenti koji nemaju „rešetku“ u indeksu za izborne predmete neka istu zatraže  u referadi.

Oznake:

2. godina