26.11.2015.

Javna rasprava 14.12.2015.

MEDICINSKI FAKULTET
ODSJEK ZA POSLIJEDIPLOMSKU NASTAVU I STALNO MEDICINSKO USAVRŠAVANJEODJEL ZA DOKTORATE I ZNANSTVENA ZVANJA

Broj: 10106-10/38-2015.
Zagreb,  23. 11. 2015.

P  O  Z  I  V
Molim Vas da neizostavno prisustvujete Javnoj raspravi o prijavama prijedloga disertacija koja će se održati u

P O N E D J E L J A K, 14. prosinca 2015. godine u 13,30 sati
na HRVATSKOM INSTITUTU ZA ISTRAŽIVANJE MOZGA
Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 12, prizemlje

1. Pristupnik: Josip Ljevak, dr. med., naslov prijedloga: „Uloga genskog polimorfizma sintaze endotelnog dušičnog oksida u procjeni rizika rasta i rupture intrakranijskih aneurizmi u hrvatskoj populaciji“
1. prof. dr. sc. Fran Borovečki
2. doc. dr. sc. Branko Malojčić
3. prof. dr. sc. Josip Paladino
MENTOR: prof. dr. sc. Zdravka Poljaković

2. Pristupnica: Lea Katalinić, dr. med., naslov prijedloga: „Izraženost Wnt4, FGF23 i Klotho proteina u stijenci krvnih žila bolesnika sa završnim stadijem kronične bubrežne bolesti“
1. prof. dr. sc. Danica Galešić Ljubanović
2. prof. dr. sc. Bojan Jelaković
3. prof. dr. sc. Josip Pasini
MENTOR: doc. dr. sc. Nikolina Bašić-Jukić

3.  Pristupnica: Biljana Kurtović, mag. med. tech., naslov prijedloga: „Postoperativna procjena bola kod analgezije derivatima opioida i neopioida intermitentnom primjenom i ′Pacijent Kontrolirana Analgezija′ pumpom nakon lumbalne diskektomije“
1. prof. dr. sc. Zdravko Lacković
2. prof. dr. sc. Damir Petravić
3. dr. sc. Tomislav Sajko, viši znanstveni suradnik
MENTOR: doc. dr. sc. Krešimir Rotim

4. Pristupnica: Margareta Dobrenić, dr. med., naslov prijedloga: „Učinkovitost jodne dijete primijenjene prije scintigrafije s radioaktivnim jodom u bolesnika s dobro diferenciranim karcinomom štitnjače“
1. akademik Zvonko Kusić
2. dr. sc. Sanja Kusačić-Kuna, viši znanstveni suradnik
3. prof. dr. sc. Ante Punda
MENTOR: prof. dr. sc. Dražen Huić

Predsjednika Odbora za doktorate i znanstvena zvanja:
Prof. dr. sc. Boris Brkljačić, v. r.