Studenti koji imaju simptome infekcije ili dokazanu bolest COVID-19 ili su bili u bliskom kontaktu s oboljelim osobama moraju se istoga dana obvezno javiti elektroničkom poštom na adresu: covid-mef@mef.hr

Djelatnici, Studenti
11.02.2020.

Osvojila broncu na Europskom prvenstvu u karateu u Budimpešti!

Naša studentica, Lucija Lesjak, osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju na Europskom prvenstvu u karateu u kategoriji mlađih seniorki i time nastavlja svoj fantastičan put nakon što je u listopadu 2019.g. osvojila svjetsko zlato (https://mef.unizg.hr/lucija-lesjak-svjetska-prvakinja-karateu).

U prvom kolu pobijedila je Mariu Korpele iz Finske pa Španjolku Adrianu Alvarez. U četvrtfinalu je bila bolja od Crnogorke Ksenije Rajović. Polufinalni ogled s Junner Niam iz Škotske završio je 1:1, ali kako je Junner prva poentirala prošla je u finale. U borbi za broncu, Lucija je uvjerljivo sa 6:1 pobijedila Stefani Kresić iz Bosne i Hercegovine.

Čestitke Luciji na još jednom velikom uspjehu!!