21.11.2019.

Obavijest i najava nastavka štrajka

Poštovane kolegice i kolege,

Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja  je 18. listopada 2019. godine najavio štrajk Vladi RH radi zaštite gospodarskih i socijalnih interesa članova Sindikata – zaposlenika na nenastavnim i neznanstvenim radnim mjestima u ustanovama u sustavu znanosti i visokog obrazovanja te zaposlenika u nastavnim zvanjima i na radnim mjestima predavača i umjetničkih suradnika.

Pozivamo sve djelatnike da u petak 22. studenog u 11 sati podržite štrajk okupljanjem ispred ulaza u zgradu Dekanata Medicinskog fakulteta (Šalata 3) gdje se planiramo fotografirati i tako svi zajedno poslati poruku podrške svima koji zastupaju naše interese i traže da se rad zaposlenika u sustavu obrazovanja i znanosti više plati.

Detaljnije na ovoj poveznici (pod Novosti).

Oznake:

Sindikat