Prijava studenata za testiranje na COVID-19

Važno!

Nemojte zaboraviti preuzeti obrazac ispod koji je potrebno popuniti i u papirnatom obliku ponijeti na testiranje koje će se održati u Rockefellerovoj ulici 2, DRIVE IN ispred montažnog objekta u dvorištu Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (pored Škole narodnog zdravlja Andrija Štampar).

Skrećemo Vam pažnju da se testiranje provodi od 11 do 12 sati!

Obrazac

Obrazac za prijavu

• Date Format: DD dot MM dot YYYY
    NAPOMENA: Zbog organizacije posla i tehničkih ograničenja svima prijavljenima nakon 12 sati tekućeg dana bit će omogućeno testiranje za 2 dana.