03.09.2015.

Studentima I. godine studija medicine obavijest o obaveznom fotografiranju i predavanju o IMS sustavu planiranim za 17.09. i 18.09.2015.

Medicinski fakultet za potrebe edukacije i za komunikaciju sa studentima koristi LMS sustav (sustav za upravljanje nastavnim sadržajima) putem kojeg se studentima šalju informacije o studiju, o predmetima, o rasporedu, o ispitima i ispitnim rokovima. Isto tako, studentima je preko LMSa omogućen pristup različitim nastavnim materijalima, priručnicima, zadacima i testovima za provjeru znanja. Za prva dva tjedna nastave svi se nastavni materijali nalaze na LMSu. Da bi mogli pristupiti i koristiti LMS sustav studenti se moraju obavezno fotografirati u organizaciji Medicinskog fakulteta.

U četvrtak 17.09.2015. organizira se obavezno fotografiranje studenata I. godine studija ak. god. 2015./2016. za potrebe fakulteta prema slijedećem rasporedu:

• grupa A 8,00-9,15
  • grupa B 9,15-10,30
  • grupa C 10,30-11,45
  • grupa D 11,45-12,30

U okviru fotografiranja svaki će student dobiti svoj AAI korisnički račun pomoću kojeg će moći ući u LMS sustav kao i u sva javna računala na fakultetu.

U petak, 18.09.2015. održat će se predavanje o LMS sustavu u okviru kojeg će se studenti upoznati s LMS sustavom, njegovim mogućnostima i pravilima korištenja. U isto vrijeme studenti će se moći registrirati u novi LMS sustav za akademsku godinu 2015./16.

Svi se studenti pozivaju da za predavanje ponesu sa sobom laptop, tablet i/ili pametne telefone kako bi se mogli registrirati u LMS sustav i upoznati se s njim, kako bi aktivirali svoju službenu fakultetsku studentsku email adresu.