100 godina fakulteta, Djelatnici, Središnja medicinska knjižnica, Studenti
21.04.2017.

Noć knjige 2017. u Središnjoj medicinskoj knjižnici 24. travnja 2017. od 17 sati

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

s veseljem najavljujemo Noć knjige koja će se i ove godine održati u Središnjoj medicinskoj knjižnici (SMK) u ponedjeljak, 24. travnja 2017.,od 17 sati.

Tema ovogodišnje Noći knjige u SMKjest „Studentski život 1917. i 2017.“, a vezana je uz dvije obljetnice: 100 godina Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i 70 godina njegove Središnje medicinske knjižnice.

Sudjeluju: dr. sc. Tihana Luetić (Odsjek za povijesne znanosti Zavoda za povijesne i društvene znanosti HAZU), prof. dr. sc. Jelka Petrak (Središnja medicinska knjižnica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu), Filip Đerke (student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, uredništvo časopisa Medicinar)