Studenti, nastavnici i ostali zaposlenici koji imaju simptome infekcije ili dokazanu bolest COVID-19 ili su bili u bliskom kontaktu s oboljelim osobama moraju se obvezno javiti elektroničkom poštom na adresu: covid-mef@mef.hr

Odbor za doktorske radove i znanstvena zvanja

Odbor za disertacije je stalno stručno povjerenstvo Fakultetskog vijeća koje ujednačava mjerila i koordinira aktivnosti u postupku stjecanja akademskog stupnja doktora znanosti od trenutka prijave prijedloga disertacije do javne obrane gotove disertacije i promocije na Sveučilištu u Zagrebu.

Sva službena komunikacija s Odborom se odvija preko urudžbenog zapisnika Medicinskog fakulteta (Šalata 3, zgrada dekanata), a administrativna tajnica Odbora je gospođa Maja Budanko (Šalata 3, I. kat, soba 119, tel.: 4566-971, e-mail: maja.budanko@mef.hr).

Sastav Odbora za doktorske radove i znanstvena zvanja
Raspored sjednica odbora za disertacije I javnih rasprava o prijedlozima disertacija u 2018 – 2019
Izvadak iz Pravilnika o poslijediplomskim studijima