Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

24.01.2017.

Najava jubilarne 10. cestovne utrke "162 stube"

Drage kolegice, kolege i svi zainteresirani…
Iznimno nam je drago pozvati Vas i ove godine na 10. jubilarnu, cestovnu utrku Medicinskog fakulteta „162 stube“ koja se tradicionalno održava u veljači, a ove godine će se održati u subotu 11. veljače.

Kao i prijašnjih godina, start utrke je pred dekanatom Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3, a utrka se proteže preko Mesićeve, Grškovićeve i Rockfellerove ulice te Schlosserovih stuba. Na taj način utrka povezuje Medicinski fakultet i Školu narodnog zdravlja “Andrija Štampar”. U stazu su uključene i stube, njih 162 po kojima je utrka dobila ime.

Cijela staza bit će obilježena, uz prisustvo brojnih volontera kao i svih godina do sada.

Prijave su na dan održavanja utrke u zgradi Dekanata od 10:00h.

Start utrke točno je u 12:00 sati.
Dužina staze: 4200 m
Broj stuba: 162