Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

06.02.2023.

Dobitnici nagrade Branimir Jernej za 2022. godine su Valentina Štimac i Isabella Koprivec

Objavljujemo da je Zakladna uprava Zaklade prof. dr. sc. Branimir Jernej donijela odluku da Nagradu Branimir Jernej za 2022. godinu dobiju glavni autori rada: Valentina Štimac, Isabella Koprivec (autori Valentina Štimac, Isabella Koprivec, Martina Manenica, Juraj Simunić, Iva M Tolić) za rad „Augmin prevents merotelic attachments by promoting proper arrangement of bridging and kinetochore fibers“ objavljen u časopisu eLife 2022;11:e83287.

Predavanje nagrađenih znanstvenica održat će se u srijedu, 8. 2. u 14 sati u predavaonici III krila Instituta Ruđer Bošković.

Uz čestitke dobitnicama nagrade, zahvaljujemo svim sudionicima natječaja.

Upraviteljica Zaklade
Dr. sc. Maja Osmak, znan. savj.