Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

14.12.2021.

Dokumentarni film “Motivacija bez sredstava”

U zagrebačkom potresu oštećeni su brojni fakulteti, a kada se vratila nastava uživo neki nisu imali prostor kojem se mogu vratiti. Stradale su zgrade gdje su studenti medicine održavali vježbe, studenti prava brusili svoje znanje i mladi umjetnici stvarali remek djela. Ni jedna od njih više nije sigurna za boravak.

Novinarke Televizije Student, Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu odvažile su se ući u zgrade Medicinskog i Pravnog fakulteta, te Akademije likovnih umjetnosti koje su najviše stradale u zagrebačkom potresu, u dokumentarnom filmu "Motivacija bez sredstava" upoznaju studente spomenutih fakulteta, koji ni u ovim teškim okolnostima nisu izgubili volju za učenjem i radom.

Autorice: Kristina Ćurćić, Helena Pelin, Marina Tunjić
Mentorice: Tena Perišin, Višnja Skorin