21.01.2015.

Javna rasprava – 02.02.2015.

MEDICINSKI FAKULTET
ODSJEK ZA POSLIJEDIPLOMSKU NASTAVU I STALNO MEDICINSKO USAVRŠAVANJE
ODJEL ZA DOKTORATE I ZNANSTVENA ZVANJA
Broj: 10106-10/05-2015.
Zagreb, 19. 01. 2015.

POZIV

Molim Vas da neizostavno prisustvujete Javnoj raspravi o prijavama prijedloga disertacija koja će se održati u PONEDJELJAK, 02. veljače 2015. godine u 13,30 sati na HRVATSKOM INSTITUTU ZA ISTRAŽIVANJE MOZGA Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 12, prizemlje.

1) Pristupnica: mr.sc. Sonja Hodžić, naslov prijedloga: „Niska razina željeza i učestalost sindroma nemirnih nogu u bolesnika na hemodijalizi“

1. prof. dr. sc. Josip Konja
  2. prof. dr. sc. Danica Batinić
  3. prof. dr. sc. Nina Barišić

MENTOR: prof. dr. sc. Petar Kes

2) Pristupnica: Sandra Alavuk, dr.med., naslov prijedloga: „Oksidacijski stres u djece s hidronefrozom; usporedba balansirane anestezije i anestezije vođene ciljnom koncentracijom lijeka“

1. prof. dr. sc. Danica Batinić
  2. prof. dr. sc. Mladen Perić
  3. prof. dr. sc. Jasna Lovrić

MENTOR: prof. dr. sc. Ljiljana Popović
KOMENTOR: dr.sc. Maja Peraica, znanstvena savjetnica

3) Pristupnica: Sandra Jerković Gulin, dr.med., naslov prijedloga: „Biološka svojstva T-staničnog limfoma kože (Mycosis fungoides) u korelaciji s kliničkom slikom, stadijem i ishodom bolesti u Hrvatskoj – desetogodišnje praćenje“

1. prof. dr. sc. Igor Aurer
  2. prof. dr. sc. Mihael Skerlev
  3. doc. dr. sc. Anita Škrtić

MENTOR: doc. dr. sc. Romana Čeović

4) Pristupnica: Maja Kovačević, dr.med., naslov prijedloga: „Uloga serumske koncentracije interleukina IL-18, IL-19, IL-21 i IL-22 u etiopatogenezi i procjeni kliničke aktivnosti kod bolesnika sa nesegmentalnim oblikom vitiliga“

1. prof. dr. sc. Mihael Skerlev
  2. prof. dr. sc. Danka Grčević
  3. prof. dr. sc. Mirna Šitum

MENTOR: doc. dr. sc. Vesna Lukinović Škudar
KOMENTOR: prof. dr. sc. Andrija Stanimirović

5) Pristupnica: Vilma Dembitz, dr.med., naslov prijedloga: „Autofagija i metaboličke promjene u diferencijaciji staničnih linija akutne mijeloične leukemije“

1. prof. dr. sc. Rajko Kušec
  2. prof. dr. sc. Svjetlana Kalanj-Bognar
  3. prof. dr. sc. Drago Batinić

MENTOR: prof. dr. sc. Dora Višnjić

Predsjednik Odbora za doktorate
i znanstvena zvanja:

Prof. dr. sc. Drago Batinić, v. r.