Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

10.07.2024.

Kongres: International Surgical Academy Prof. Ninković, 24.-26.10.2024.

Inauguracijski kongres International Surgical Academy Prof. Ninković održat će se od 24.. do 26. listopada 2024. godine u Čepinu (Osijek) s ciljem razmjene najnovijih istraživanja, inovacija i kliničkih praksi iz područja kirurgije.

Kongres se organizira u svrhu napretka plastične i rekonstrukcijske kirurgije, jačanja akademske zajednice te unapređenja rezultata liječenja, a izlaganja vodećih svjetskih stručnjaka, među kojima je i naš prof. dr. sc. Davor Mijatović, pročelnik Katedre za kirurgiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i predstojnik Klinike za Kirurgiju Medicinskog fakulteta, KBC Zagreb, fokusirat će se na plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju te kirurgiju ruke.

Sve obavijesti o temama, predavačima i načinu sudjelovanja dostupne su na mrežnim stranicama Kongresa.