24.09.2024.

Medicinski fakultet predstavljen na najvećem europskom sajmu visokog obrazovanja EAIE 2024, Toulouse, Francuska

Najveći europski sajam visokog obrazovanja održao se od 17. do 20. rujna 2024. godine u dvorani MEETT, Toulouse (Francuska), u organizaciji EAIE - European Association for International Education.

EAIE 2024 okupio je više od 7300 izlagača na preko 200 izložbenih štandova uz 240 predavanja, radionica i popratnih sadržaja.

EAIE Village - odmorište na uzalu u dvoranu MEETT

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu svoje je programe predstavio u izložbenom prostoru platforme Study in Croatia Agencije za mobilnost i programe Europske Unije, zajedno s Fakultetom sa zagrebačkim Fakultetom elektrotehnike i računarstva, Fakultetom šumarstva i drvne tehnologije, Sveučilištem Algebra, Veleučilištem PAR, Sveučilištem u Zagrebu i Sveučilištem Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Predstavnici hravtskih visokoškolskih ustanova na štandu Study in Croatia

Ovogodišnji EAIE sajam u Toulouseu pokazao se kao odlična prilika za uspostavu suradnje, networking, učenje, stjecanje novih iskustava i upoznavanja primjera dobre prakse.

Zahvaljujemo Agenciji za mobilnost i programe EU i platformi Study in Croatia na uspješnoj organizaciji predstavljanja hrvatskih visokoškolskih ustanova.