Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

09.11.2023.

Mutimir is coming to town!

Nakon božićnih blagdana, stiže nam Mutimir!

Ove godine nastavljamo godišnju tradiciju susreta u Stubičkim toplicama 27. i 28. 12. 2023.

Svake godine se okupimo kao ekipa mladih hrvatskih istraživača iz različitih znanstvenih i industrijskih područja na Mutimiru. Penkala nas osmu godinu za redom okuplja na već dobro znanom mjestu – Stubičkim Toplicama. Mutimir se može opisati kao konferencija ili mini kongres,  ali  najbliži opis je: networking event gdje se upoznajemo, dijelimo iskustva, i stvaramo nova prijateljstva i poslovne kontakte.

Što očekivati na Mutimiru?  Imat ćete priliku predstaviti se, sudjelovati u diskusijama, poslušati nekoliko znanstvenih predavanja i naučiti nešto novo na edukativnim predavanjima i radionicama. Ako ste zainteresirani za poslovni razvoj, tu će biti i predstavljanja naših sponzora koji znaju gdje pronaći najkvalitetnije ljude  (u Penkali, naravno!).

Detaljnije na webu Udruge.