Natječaji, Studenti
30.10.2019.

Natječaji za državne stipendije – prijave do 4.11.2019.g.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je dva natječaja za državne stipendije. Natječajem namijenjenom studentima nižeg socio-ekonomskog dodjeljuje se 10.000 stipendija, a kroz natječaj za posebne skupine studenata njih 400. Za prijavitelje na oba natječaja Ministarstvo je objavilo važne upute.

Studenti koji ostvare pravo na obje vrste državnih stipendija Ministarstva, mjesečno će na račun dobivati 1.200 kuna, i to od listopada 2019. do lipnja 2020. Prijave na ovogodišnji natječaj podnose se od 14. listopada 2019. do 4. studenoga 2019. godine u 12 sati, a detalje iz natječaja i za socioekonomske i za stipendije posebnim skupinama studenata možete doznati na ovoj poveznici.

Foto: Pexels

Oznake: