Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku je natječaj za upis na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/diplomski-studij-sestrinstva/.

11.07.2024.

Nastupno predavanje dr. sc. Krešimir Gršić

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Krešimir Gršić, u tijeku postupka izbora u naslovnoga docenta u Katedri za otorinolaringologiju i kirurgiju glave i vrata, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Otorinolaringologija, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Plastično-rekonstruktivna kirurgija glave i vrata".

Predavanje će se održati u utorak 16. srpnja 2024. u 13 sati, u seminarskoj dvorani Klinike za bolesti uha, nosa i grla i kirurgiju glave i vrata, Klinički bolnički centar Zagreb, Kišpatićeva 12.

Članovi stručnog povjerenstva:

- prof. dr. sc. Tomislav Baudoin