Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

04.06.2024.

Nastupno predavanje dr. sc. Šime Zekan

Obavještavamo Vas da će dr. sc. Šime Zekan, u tijeku postupka izbora u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta u kumulativnom radnom odnosu u Katedri za infektologiju, u znanstvenom području Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Infektologija, održati nastupno predavanje pod naslovom: "Predekspozicijska profilaksa (PrEP) HIV infekcije".

Predavanje će se održati u petak 7. lipnja 2024. godine, s početkom u 13 sati, u velikoj predavaonici Klinike za infektivne bolesti  "Dr. Fran Mihaljević", Mirogojska 8, Zagreb.

Članovi stručnog povjerenstva:

- doc. dr. sc. Neven Papić