23.09.2024.

Natječaj za suradnička radna mjesta

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU - MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

za izbor:

• jednog suradnika na suradničkom radnom mjestu višeg asistenta na određeno vrijeme za rad na projektu: „Otkrivanje i validacija molekulskih biljega upale u Alzheimerovoj i Parkinsonovoj bolesti, multiploj sklerozi i shizofreniji“

Obvezni uvjet za radno mjesto:

-  stečen znanstveni stupanj doktora znanosti u Biomedicinskom području;

- završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine ili sveučilišni diplomski studij biologije

• jednog suradnika na suradničkom radnom mjestu asistenta na određeno vrijeme za rad na projektu: „Robotski navigirana biopsija prostate – PRONOBIS“

Obvezni uvjet za radno mjesto:

- završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine ili srodni studiji iz područja biomedicine

Dodatni kriteriji su dosadašnja priznanja, nagrade i sl. za izvrsnost u studiranju i istraživački rad, te sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama.

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane zakonom koji uređuje visoko obrazovanje i znanstvenu djelatnost te Pravilnik o uvjetima i postupku izbora suradnika na suradnička radna mjesta na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Imena izabranih kandidata i njihove kvalifikacije, javno se objavljuju na mrežnim stranicama Fakulteta nakon odluke Fakultetskog vijeća.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu javiti osobe oba spola.

Rok natječaja je 30 dana od objave natječaja u «Narodnim novinama».

Natječaj je objavljen 20. 9. 2024. godine, Narodne novine br.: 109.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja (sa svim prilozima navedenim u prijavnom obrascu:

OBRAZAC_prijava-na-natjecaj_izbor-na-suradnicko-radno-mjesto-asistent-visi-asistent3.docx (live.com)

dostavljaju se na elektroničku adresu kadrovska@mef.hr

Prijave koje nisu u skladu s uputama, nisu pravovremene i potpune te nisu potpisane neće se uzimati u obzir.