26.09.2024.

One Health Student and Young Researcher International Conference, 4.-6.12.2024., Bukurešt, Rumunjska

Otvorene su prijave za konferenciju One Health Student and Young Researcher International Conference - OHS 2024, koje će se održati od 4. do 6. prosinca 2024. u Bukureštu (Rumunjska).

Organizatori konferencije su Sveučilište agronomskih znanosti i veterinarske medicine u Bukureštu i Međunarodna studentska udruga One Health Alliance – ISOHA.

Progam se sastoji od plenarne sjednice, sesija usmjerenih na disciplinu, poster sesija i izložbe sponzora gdje će sudionici moći predstaviti svoje znanstvene radove.

Više obavijesti dostupno je na stranicama konferencije: One Health Student International Conference (usamv.ro)