Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

24.10.2023.

Otvorene prijave za 10. međunarodni natječaj Medis Awards (rok: 2. studenoga 2023.)

International Medis Awards for Medical Research (IMA) međunarodna je nagrada koju dodjeljuje neovisni međunarodni znanstveni odbor za izvanredna istraživačka postignuća u devet zemalja srednje i jugoistočne Europe u devet medicinskih područja. Nagradom se odaje priznanje inovativnim liječnicima i farmaceutima koji provode istraživanja uz redoviti klinički rad.

Cilj je povećati svijest o radu liječnika i farmaceuta te potaknuti njih i druge u nastavku svojih istraživanja, kao i doprinosa značajnim inovacijama iz područja medicine i farmacije.

Nagrada je ustanovljena 2014. godine na inicijativu tvrtke Medis d.o.o (Ljubljana), koja je njezin glavni sponzor.

Više o nagradi i načinu prijave ovdje.