Natječaji, Studenti
23.09.2019.

Na Zavodu za fiziku i biofiziku u akad. god. 2019/20.

Pozivamo studente medicine da se prijave na natječaj za izbor demonstratora na Zavodu za fiziku i biofiziku u akademskoj godini 2019/20. Demonstratori sudjeluju na praktičnim vježbama u okviru kolegija ”Fizika i biofizika” i/ili kolegija ”Physics and Biophysics”. Uvjet koji kandidati moraju zadovoljiti jest položen kolegij s ocjenom izvrstan ili vrlo dobar.

Prijava treba sadržavati sljedeće podatke:

• Ime i prezime, adresa (kao na osobnoj iskaznici), datum rođenja
  • Kontakt (e-mail i broj mobitela)
  • Uspjeh na ispitu, ime ispitivača, godinu polaganja
  • Trenutna godina studija
  • Jeste li već bili demos na fizici? Ako da, koliko dugo?
  • Kolegij na kojem želite biti demonstratori (studij na hrvatskom, engleskom ili oba)

Prijavu s potrebnim podacima i svojim potpisom molim Vas predajte Marku Škrabiću (osobno ili na mail marko.skrabic@mef.hr) najkasnije do 03.10.2019.

Povratna obavijest s uputama bit će poslana mailom. Demonstratorima će biti osiguran ulaz na web stranice kolegija u okviru LMS-a.

Voditelj predmeta:

Izv.prof.dr.sc. Ozren Gamulin