Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

09.08.2021.

Poziv za sudjelovanje u aktivnostima Europskog tjedna mobilnosti

Poštovane kolegice i kolege, ovim vas putem pozivamo da se aktivno uključite u aktivnosti Europskog tjedna mobilnosti koji će se održati od 16. do 22. rujna 2021. godine. Glavni organizator je Grad Zagreb, odnosno Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe sa invaliditetom, suorganizator je Tehnički muzej Nikola Tesla. Ovogodišnja tema je „Krećimo se održivo! Ostanimo zdravi“. Tematske smjernice su Mentalno zdravlje i kretanje kroz grad, tjelesno zdravlje i kretanje kroz grad, odgovor na COVID-19. Teme su izrazito prikladno za predavače s Medicinskog fakulteta.

Ukoliko biste voljeli održati radionicu, prezentaciju ili predavanje, ili snimiti predavanje koje bi bilo postavljeno na youtube kanalu Tehničkog muzeja Nikola Tesla, molimo da dostavite naslov i kratki sažetak predavanja/radionice (do maksimalno 800 znakova)  te priložite kontakt telefon i e-mail adresu predavača/voditelja radionice.

Tematske Smjernice - Europski tjedan mobilnosti 2021

Molimo da navedeno dostavite do ponedjeljka, 23. kolovoza 2021. godine na e-mail adrese

kristina.mlinac.jerkovic@mef.hr ILI vladimir.damjanovic@mef.hr

Za sve daljnje informacije stojimo vam na raspolaganju.

Veselimo se vašem sudjelovanju!

Doc. dr. sc. Kristina Mlinac Jerković i doc. dr. sc. Vladimir Damjanović