Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

27.06.2024.

Predavanje prof. dr. sc. Nade Čikeš na radionici u sklopu projekta AIFROS

Radionica u organizaciji Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu (FER), koja se održava u sklopu AIFORS projekta o Europskoj povelji za istraživače i Kodeksu ponašanja za zapošljavanje istraživača i rodnoj ravnopravnosti u istraživanju, održat će se u četvrtak 4. srpnja 2024. u zgradi FER-a (Siva dvorana), Unska 3, Zagreb.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, a registrirati se možete na sljedećoj poveznici.

Na radionici u ulozi predavača je i naša prof. dr. sc. Nada Čikeš s predavanjem vezanim uz iskustvo iz projekta Alliance4Life: "Strategic multilateral development of HR excellence in research - the case of Alliance4Life".

Program radionice