Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

02.07.2024.

Prijemni ispit za studij Medicine, 5.7.2024. – obavijest pristupnicima

Prijemni ispit za studij Medicine održat će se u petak 5. srpnja 2024. u 8.45 sati, u XV. gimnaziji (MIOC) - adresa je navedena u aplikaciji Postani student.

Pristupnici trebaju doći najkasnije u 8.15 sati na navedenu lokaciju u aplikaciji, kad će započeti prozivka za ulaz u zgradu škole. Pristupnici sa sobom moraju imati važeću osobnu iskaznicu ili putovnicu.

U 8.45 sati započinje procedura prijemnog ispita nakon čega nije više moguće pristupiti ispitu.

Dozvoljena je upotreba kalkulatora s tehničkim karakteristikama definiranim za pristupanje ispitima državne mature. Kalkulator ne smije imati poklopac. Pristipnici smiju imati jednu bocu s vodom, ali bez naljepnice.

Ispit traje do 12 sati i nije moguće izaći prije kraja.

Svim pristupnicima želimo puno uspjeha!