17.06.2020.

Produljenje roka prijave za Rektorovu nagradu Sveučilišta u Zagrebu

VAŽNO!!!

Produljen je rok za predaju radova našem Povjerenstvu za znanstveni rad studenata i to za

Ponedjeljak, 31. kolovoza 2020. do 12.00 sati

(u studentsku referadu, gđi. Ljiljani Lekić, s naznakom za Povjerenstvo za znanstveni rad studenata – rad za natječaj za Rektorovu nagradu).

Isto tako Vas molimo da  PAŽLJIVO i studenti i mentori prouče ove priložene upute za prijavu i pisanje rada!

Studenti šeste godine studija obvezni su prijaviti i predati rad prije završetka studija.

Produljuje se rok studentima za prijavu rada na mrežnim stranicama Sveučilišta do ponedjeljka 31. kolovoza 2020. do 16 sati.

ODLUKA REKTORA o izmjeni i dopuni Odluke – Produljenje roka za prijavu radova za Rektorovu nagradu Sveučilišta u Zagrebu

Oznake:

Važno