Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

20.07.2023.

Promovirana jubilarna 20. generacija liječnika Studija medicine na engleskom jeziku (MSE)

U četvrtak, 20. srpnja 2023.g. u dvorani Miroslav Čačković na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu promovirana je jubilarna dvadeseta generacija doktora medicine koja je diplomirala na Studiju medicine na engleskom jeziku (Medical Studies in English).

Promovirano je 29 mladih liječnika iz 12 zemalja. Najbrojnija je skupina iz Izraela, a slijede Kanada, Njemačka, Austrija, Hrvatska, Švedska, Švicarska, Sjedinjene Američke Države, Republika Južna Afrika, Slovenija, Mađarska i Ujedinjeno Kraljevstvo.

Do sad je na Studiju medicine na engleskom jeziku diplomiralo 400 doktora medicine koji su došli iz preko 30 zemalja i najčešće su se nakon studija vratili u svoju domovinu. Time naš studijski program postaje prepoznatljivi izvozni proizvod i promotor Hrvatske u svijetu, a novi nam studenti najčešće dolaze po preporuci starijih kolega.

Studij medicine na engleskom jeziku Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrabu u rujnu ove godine obilježava 20 godina kontinuiranog djelovanja te je ova promocija dobra uvertira u proslavu značajne obljetnice.

Foto: Sandra Kežman