Djelatnici, Studenti
30.10.2019.

Poziv na podršku štrajku

Poštovane kolegice i kolege,

Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja  je dana 18. listopada 2019. godine najavio štrajk Vladi RH radi zaštite gospodarskih i socijalnih interesa članova Sindikata – zaposlenika na nenastavnim i neznanstvenim radnim mjestima u ustanovama u sustavu znanosti i visokog obrazovanja te zaposlenika u nastavnim zvanjima i na radnim mjestima predavača i umjetničkih suradnika i to kroz povećanje plaća za 6,11% nenastavnom i neznanstvenom osoblju odnosno 3,5% predavačima i suradnicima.

Pozivamo vas sve da danas 30. listopada podržite štrajk okupljanjem u okviru svojih radnih jedinica i tako se solidarizirate s našim kolegicama i kolegama koji su nažalost najslabije plaćeni zaposlenici u sustavu znanosti i visokog obrazovanja.

Sindikalna podružnica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Oznake: