Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

21.11.2016.

Medicinski fakultet se uspješno predstavio na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Smotra Sveučilišta u Zagrebu održala se od 17. do 19. studenog 2016.g. u Studentskom centru na kojoj je, kao i svake godine, sudjelovao i Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu sa svojim štandovima. Naš Fakultet predstavio je akademik Davor Miličić predavanjem o transplantaciji srca, a studenti su na štandovima svojim aktivnostima prezentirali svim zainteresiranim posjetiteljima čime se bavimo u sklopu studija. Zainteresirani posjetitelji su mogli dobiti informacije o upisu na fakultet, mjeriti tlak i pružati prvu pomoć. Prikazivan je i video s demonstracijom brojnih medicinskih postupaka. Fakultet je privukao velik broj maturanata kojima smo poželjeli sreću pri upisu.

img-20161121-wa0011 img-20161121-wa0009