16.10.2024.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu, 14.-16.11.2024.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu, najveća manifestacija za maturante, buduće i sadašnje studente, koja se već 29. puta održava u mjesecu studenome, otvorit će svoja vrata posjetiteljima od 14. do 16. studenoga 2024. na Zagrebačkom velesajmu.

Od svoga pokretanja, prije gotovo tri desetljeća, cilj Smotre Sveučilišta u Zagrebu ostaje isti – informirati učenike završnih razreda srednjih škola, studente i sve zainteresirane o studijskim programima i upisnim uvjetima te svim informacijama potrebnima za odluku o odabiru budućega zanimanja. U tu svrhu, u okviru manifestacije posjetiteljima će se tijekom tri dana predstavljati sastavnice Sveučilišta u Zagrebu ‒ 31 fakultet i 3 umjetničke akademije.

Kao i do sada svoje će progarme predstaviti i Medicinski fakultet te vas ovim pozivamo da posjetite naš izložbeni prostor.

Program manifestacije bit će sastavljen od različitih sadržaja koji će se održavati u trima prostorima Zagrebačkoga velesajma.

Više o Smotri dostupno je na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu: Sveučilište i ove godine poziva maturante na Smotru Sveučilišta u Zagrebu (unizg.hr)