Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

16.10.2023.

Studentska sekcija za inovacije u medicini Medicinskog Fakulteta nagrađena na izložbi inovacija ARCA 2023

Na 21. međunarodnoj izložbi inovacija ARCA 2023, koja se u organizaciji Hrvatskog saveza inovatora održala od 12. do 14. listopada 2023. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, nagrađeni su Sekcija za inovacije u medicini i studenti Medicinskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Studentska sekcija za inovacije u medicini osvojila je brončanu medalju za projekt Knjižnica anatomskih modela 3D printanih organa.

Brončanu medalju također su osvojili studenti Lovro Jančić, Konrad Alexander Kiss i Luka Zvekić, s projektom Naočale za slijepe i slabovidne osobe u suradnji s kolegom s Fakulteta elektrotehnike i računarstva.

Srebrna medalja pripala je studentu Luki Grgaru s kolegicom Darijom Simić sa Sveučilišta Libertas za projekt Interdialytic - mobilni sustav za interdijalitičko praćenje unosa kod pacijenata na dijalizi.

Čestitamo laureatima uz želje za puno uspjeha u daljnjem radu!