Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

10.07.2024.

Upisi na integrirani prijediplomski i diplomski studij Medicina – obavijest pristupnicima

Upisi na integrirani prijediplomski i diplomski studij Medicina za akademsku godinu 2024./2025. održat će se na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu od 22. do 25. srpnja 2024. prema sljedećem rasporedu.

Važno: Pristupnici na upise moraju doći OSOBNO na Medicinski fakultet, Šalata 3, Računalna učionica, 1. kat.

OBAVEZNI PRILOZI I DOKUMENTI:

1. Jedna FOTOGRAFIJA dimenzija 4x6 cm
  2. Originalne SVJEDODŽBE sva četiri razreda srednje škole i svjedodžba o DRŽAVNOJ MATURI
  3. DOMOVNICA – original ili izvadak iz e-matice
  4. RODNI LIST – original ili izvadak iz e-matice rođenih
  5. RJEŠENJE o priznavanju inozemne školske kvalifikacije (ako postoji)
  6. POTVRDA O UPLATI 80 € za troškove upisa u 1. godinu studija Medicine, podatke za uplatu možete naći ovdje.
  7. Potpisan OBRAZAC 1 - (potvrda da je pročitan Kodeks)
  8. Potpisana PRIVOLA
  9. Izjava o psihofizičkoj sposobnosti (već poslano za prijemni ispit)
  10. Potvrda nadležnog školskog liječnička (već poslano za prijemni ispit)

FORMULARI koje će pristupnici ispuniti/potpisati na Fakultetu prilikom upisa:

1. MATIČNI LIST
  2. UPISNI LIST
  3. UGOVOR O STUDIRANJU (2 primjerka)
  4. DNEVNIK RADA za Stručnu praksu (pretpraksu), koja mora biti obavljena prije početka nastave, nalazi se u sklopu uputa za obavljanje stručne prakse: UPUTE ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE.

Nastava na 1. godini, započet će u ponedjeljak 16. rujna 2024. godine.

ODLUKU o ispisu tijekom prve godine studija možete pogledati ovdje.