Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

12.05.2023.

Uspjeh studenata Medicinskog fakulteta na ovogodišnjoj Humanijadi

Međunarodni sportsko-edukacijski susret studenata biomedicinskih fakulteta – Humanijada održan je u Umagu od 3. do 7. svibnja 2023.

Susret se održava već 29 godina s ciljem promicanja rekreativnog sporta, širenja poznanstava i jačanja suradnje među fakultetima biomedicinskih znanosti, a okuplja je više od 800 budućih liječnika, zdravstvenih tehničara, farmaceuta, stomatologa, veterinara i edukacijskih rehabilitatora.

Natjecanja su se provela u brojnim sportovima, a studenti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, okupljeni u sportsku udrugu SportMEF, osvojili su 1. mjesto u ukupnom poretku te niz izuzetnih rezultata u pojedinim sportovima:

Humanijada 2023 Rezultati

Čestitamo sudionicima ovogodišnje Humanijade, posebno našim studentima na iznimnom uspjehu!