Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

07.12.2023.

Reakreditacija Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu – Poziv studentima

Poštovane studentice i studenti,

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će Stručno povjerenstvo. Obvezan dio protokola posjeta su odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima. Ljubazno molimo da se u u što većem broju odazovete na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas prema sljedećem rasporedu:

• SVI STUDENTI - Srijeda, 13. prosinca 2023. s početkom u 14:45 sati (dvorana Mašek)
  • PREDSTAVNICI eMed STUDENTSKOG VIJEĆA - Srijeda, 13. prosinca 2023. s početkom u 15:45 sati (dvorana Mašek)

Više o samom postupku reakreditacije možete pronaći na mrežnoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili na sljedećoj poveznici.