100 godina fakulteta
30.11.2017.

Videosnimka koncerta u Hrvatskom glazbenom zavodu 19.11. povodom obilježavanja 100. godina Medicinskog fakulteta

U sklopu obilježavanja 100. godina Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 19. studenoga 2017.g. u Hrvatskom glazbenom zavodu održan je koncert pjevačkog zbora studenata Medicinskog fakulteta “Lege Artis” (pod ravnanjem dirigentice Ive Jarić), Greenhill Club-a (pod ravnanjem dirigenta prof. dr. sc. Brune Baršića), Zagrebačkih liječnika pjevača (pod ravnanjem dirigentice Ive Juras) te Zbora medicinskih sestara i tehničara “KBC Zagreb” (pod ravnanjem dirigentice Marine Pletikose).

U nastavku uživajte u snimci odličnog koncerta!