05.04.2024.

10th Regional Biophysics Conference & 15th International Summer School of Biophysics, Split, 26.-30.8.2024.

Hrvatsko biofizičko društvo i Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu organizatori su konferencija 10th Regional Biophysics Conference & 15th International Summer School of Biophysics koje će se održati u Splitu od 26. do 30. kolovoza 2024.

Oba događanja imaju dugu tradiciju predstavljanja najnovijih doprinosa u području eksperimentalne, teorijske i primijenjene biofizike te edukacije mladih istraživača te uspostavljanju kvalitetnije regionalne suradnje.

Istraživačke teme usredotočit će se na zanimljiva interdisciplinarna područja: molekularna biofizika, biomeđupovršine i bioinspirirani materijali, membrane i membranski proteini: struktura, funkcija i dinamika, biofizika virusa, biofizika i nanomehanika stanice, neurobiofizika, oslikavajuće i spektroskopske tehnike, računalne metode i strojno učenje.

Detaljnije informacije dostupne su na poveznici:  Home - School of Biophysics (biofizika.hr).

Letak konferencije