Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

09.02.2022.

17. Studentska bioetička radionica »Sloboda i zdravlje« (15. – 18. svibnja 2022.)

Drage kolegice i dragi kolege,

srdačno vas pozivamo na ovogodišnju Studentsku bioetičku radionicu pod temom »Sloboda i zdravlje« koja će se održati od 15. do 18. 05. 2022. godine na Malom Lošinju, Hrvatska, u okviru znanstveno-kulturne manifestacije 20. Lošinjski dani bioetike.

Riječ je o najvećoj regionalnoj studentskoj radionici i dugogodišnjem, jedinstvenom studentskom interdisciplinarnom projektu s polazištem u bioetici, koji je 2014. godine dobio nagradu »Franjo Marković« Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za izniman znanstveni doprinos i popularizaciju znanosti među studentima.

Za sudjelovanje na radionici molimo da ispunjenu prijavnicu pošaljete najkasnije do 15. 03. 2022. godine.

Prijavnica SBR 2022

Detaljnije na službenoj web stranici.

Za sva pitanja i nedoumice možete nam se obratiti na: bioethics.students@gmail.com.

Radujemo se vašim prijavama i plodonosnom druženju.

S lijepim pozdravima,

Mihael Vrbanc (predsjednik Organizacijskog tima Studentske bioetičke radionice) i Organizacijski tim Studentske bioetičke radionice