24.06.2022.

4. Androloški simpozij – 1. srpnja 2022.g. od 13:30 sati (KBC Zagreb)

Pozivamo Vas da nam se pridružite na 4. Androloškom simpoziju 1. srpnja 2022., petak, s početkom u 13:30 sati u dvorani 4, Edukacijskog centra Istok KBC-Zagreb, Kišpatićeva 12.

Simpozij se održava u organizaciji Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, European Andrology Academy (EAA) centra Zagreb, Kliničkog bolničkog centra Zagreb te Znanstvenog centra izvrsnosti za reproduktivnu i regenerativnu medicinu, Republika Hrvatska, i Europske unije kroz Europski fond za regionalni razvoj, pod ugovorom KK.01.1.1.01.0008, projekt "Reproduktivna i regenerativna medicina - istraživanje novih platformi i potencijala".

Sudjelovanje na Simpoziju je bez kotizacije. Simpozij je prijavljen pri Hrvatskoj liječničkoj komori te će aktivnim sudionicima biti dodijeljeno 10 bodova, a pasivnim sudionicima 8 bodova.

4th Andrology Symposium Zagreb Programme