Alumni
10.05.2022.

Alumni priča: Alumni kao snaga Sveučilišta – uspješna priča Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta – snimka razgovora (10.3.2022.)

Ciklus predavanja "Alumni priča" nastavljen je uspješnom pričom Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Savez ALUMNI UNIZG je 10. ožujka 2022. u auli Sveučilišta u Zagrebu organizirao razgovor sa zanimljivim gostima, istaknutim alumnima KBF-a.

Uvodno razmatranje iznio je rektor Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Damir Boras, a gosti razgovora su bili:

• Nikola Kuzmičić, dipl.theol., vjeroučitelj u Gimnaziji Tituša Brezovačkog u Zagrebu,
  • prof. dr. sc. Tonči Matulić, predsjednik Alumni udruge KBF-a (DBS-KBF),
  • Blaženka Jančić, dipl. cateh., urednica religijskoga programa Hrvatskoga radija i
  • prof. dr. sc. Josip Šimunović, dekan KBF-a Sveučilišta u Zagrebu.

Razgovor s gostima je vodio g. Mislav Togonal, urednik i voditelj na HRT-u, dok je zaključno razmatranje iznio predsjednik Saveza ALUMNI UNIZG, prof. dr. sc. Mario Šafran.

Cijelu snimku razgovora pogledajte ovdje .

Vijest o održanom predavanju pročitajte ovdje .