Alumni
20.02.2024.

ALUMNI PRIČA: Dvije diplome – jedna strast, gosti Goran Bogdan i Robert Knjaz (23.2. u 13 sati)

U petak 23. veljače 2024. u 13 sati, u auli Sveučilišta u Zagrebu (Radoslava Cimermana 88) bit će održana Alumni priča sa gostima, istaknutim alumnima našega Sveučilišta, Goranom Bogdanom i Robertom Knjazom.

Gosti razgovora, obojica bivši studenti dva fakulteta - Akademije dramske umjetnosti i Ekonomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, kroz zanimljiv razgovor s Mislavom Togonalom prisjetiti će se svojih studentskih dana i na koji način je vrijeme provedeno u studentskim klupama utjecalo na njihove kasnije životne odabire.

Pozivamo vas da nam se pridružite!

POZIVNICA