21.10.2015.

Amgen zaklada – ljetni znanstveno istraživački program za studente

Zaklada djeluje od 2006. u SAD, od 2008. u Europi i od 2014. u Japanu i omogućuje studentima dodiplomskog studija da se uključe tijekom ljeta u znanstveno istraživačke projekte u vodećim svjetskim znanstvenim ustanovama.
Ustanove domaćini programa u Europi su University of Cambridge, ETH Zurich, Karolinska Institute,
Ludwig-Maximilians-Universität i Institut Pasteur. Od početka djelovanja zaklade do sada u Europi je u projektima sudjelovalo 534 studenta. Novi ciklus prijava za ljeto 2016, počinje već u studenom.
Više informacija o programu dostupno je na www.amgenscholars.eu.
Amgen-Scholars-Europe-Program-flyer-English