12.04.2021.

Anesteziologija i pedijatrija 13.4. u 17 sati (Zoom)

Centar za planiranje zanimanja u biomedicini i zdravstvu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu nakon stanke od godinu dana nastavlja sa Specijalizantskim pričama.

Specijalizantske priče su zamišljene kao panel na kojem se specijalisti i specijalizanti različitih specijalizacija predstavljaju te studentima medicine omogućuju bolji uvid u stvarno funkcioniranje različitih specijalizacija s obzirom na to da je odabir odgovarajuće specijalizacije nakon završetka studija medicine jedan od glavnih problema koje mlade doktore muči.

Kako je to izgledalo u “normalnim“ okolnostima prošle godine možete vidjeti na sljedećim poveznicama:

Specijalizantske priče vol. 3. predstavit će specijalizacije anesteziologije i pedijatrije, a održat će se u online izdanju (Zoom platforma) u utorak 13.4. s početkom u 17 sati kada će nam se predstaviti:

• Ada Barić Grgurević, specijalistica anesteziologije, reanimatologije i intenzivne medicine iz Dječje bolnice Srebrnjak
  • Mario Mašić, specijalizant pedijatrije iz Klinike za dječje bolesti Zagreb

Pripremite pitanja za naše paneliste.

Dobrodošli su svi zainteresirani, kotizacije nema!

Potrebna je prijava na sljedećoj poveznici: http://cpz.mef.unizg.hr/novosti/specijalizantske-price-13-4-u-17-sati

Vidimo se 😊