01.10.2021.

Biranje izbornih predmeta za studente druge godine studija medicine

Studenti su obavezni prijaviti dva (2) izborna predmeta koji se dodjeljuju prema ponderiranom prosjeku. Prijave su putem sljedeće poveznice: http://physics.mef.hr/aplikacije/.

Tablica Održavanja IP 2.g. 2021.-2022.

Nastava izbornih predmeta podijeljena je u ZIMSKI SEMESTAR (I i II BLOK) i LJETNI SEMESTAR (III i IV BLOK).

Prvi izborni predmet birate u zimskom semestru (I  i II BLOK).

Na ponuđene izborne predmete u zimskom semestru I BLOK, prijavljuju se samo studenti koji slušaju nastavu iz TNZ-a  (grupe od 16 do 30), a studenti koji slušaju nastavu iz TNZ-a u drugom bloku (grupe od 1 do 15) prijavljuju izborni predmet zimskog semestra II BLOK.

Drugi izborni predmet u ljetnom semestru (III i IV BLOK), prijavljujete u bilo kojem bloku.

Prijave se održavaju u dva kruga.

PRVI KRUG prijava započet će u ponedjeljak 04.10.2021 u 10,00 sati, a završit će u srijedu 06.10.2021 također u 10,00 sati.

Ukoliko u prvom krugu niste dobili dva izborna predmeta, možete se prijaviti na preostale izborne predmete koji nisu popunjeni u drugom krugu.

DRUGI KRUG prijava započet će u srijedu 06.10.2021. u 12,00 sati, a završit će u petak 08.10.2021. u 12,00 sati.